Створено Раду ветеранів Городоцької ТГ

Дата: 22.10.2021 08:39

За ініціативи селищного голови Н. Дембіцької 20 жовтня у приміщенні селищної ради були проведені перші організаційні збори пенсіонерів, ветеранів-пенсіонерів ЗСУ, щодо утворення ветеранської організації територіальної громади з метою надання матеріальної допомоги з бюджету селищної ради(тяжко хворим, онко, тим що потребують операц.втручання). Надання посильної допомоги одиноким пенсіонерам.

Виконавчим комітетом будуть надаватися безкоштовні консультації з питань різного права. Особливу увагу будуть приділяти медичному обслуговуванню пенсіонерів.

Є домовленість з пенсійним фондом України(м. Радомишль) про проведення працівником цього фонду консультації 1 раз на місяць(четвер) з питань пенсійного законодавства.

Одноголосно головою Ради ветеранів Городоцької громади було обрано колишнього військового – Слободянюка Григорія Григоровича.