Озеленення Планети

Дата: 21.10.2021 15:00

12.192021 В Овруцькій територіальній громаді спільно з усіма головами та представниками територіальних громад Житомирщини – Городоцька селищна територіальна громада долучилися до гарної ініціативи – на знак міцної дружби серед громад  створили АЛЕЮ ГРОМАД із 66 дерев, які представлятимуть свою територіальну громаду в області. Цим кроком було започатковано акцію «Єдність громад Житомирщини», яка відбулась в рамках глобального проєкту «Озеленення Планети».

Завдання проєкту «Greening of the Planet»: об’єднати 1 мільйон людей довкола теми висадження дерев, провести потужну інформаційну кампанію по висадженню дерев та популяризувати тему озеленення планети.

Також слід відзначити те, що ми доєднались ще до одного проєкту, який реалізовується за ініціативи Президента «Створюємо ліси разом».