Про реєстрацію педагогiчних працiвникiв для участi у всеукраїнському конкурсi «Учитель року-2022»

Дата: 19.10.2021 16:27

Реєстрація педагогічних працівників, які виявлять бажання взяти участь у всеукраїнському конкурсі «Учитель року-2022», триватиме з 11 до 31 жовтня 2021 року.

Конкурс «Учитель року – 2022» проводитиметься з дотриманням законодавства України у частині запобігання поширенню #COVID-19 у номінаціях «Біологія», «Інформатика», «Мистецтво», «Основи правознавства» у два тури:

1 тур - грудень 2021 року – лютий 2022 року;

2 тур - березень – квітень 2022 року.

На учасників конкурсу очікують випробування, що дадуть можливість педагогам продемонструвати свою професійну компетентність, методичну майстерність, мобільність мислення, творчість та новаторство.

Зареєструватись на конкурс «Учитель року – 2022»: https://vse.ee/bdgj