Про забезпечення путівкою на санаторно-курортне лікування

Дата: 04.10.2021 17:21

Згідно Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 року № 854 забезпечення громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи віднесених до 1 категорії та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи послугами на санаторно-курортне лікування до 10 жовтня 2021 року проводиться прийом документів для забезпечення путівкою на санаторно-курортне лікування чи на отримання компенсації замість санаторно-курортної путівки на 2022 рік.

Для взяття на облік для забезпечення путівкою громадянин, віднесений до категорії 1 подає:

• заяву про взяття на облік для отримання      путівки за формою, затвердженою Мінсоцполітики;
  • довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/o;
  • копію посвідчення                      громадянина,    віднесеного до категорії 1 (із вкладкою) за наявності;
  • копію паспорта.

(Звертатися у Відділ надання соціальних послуг Городоцької селищної ради)