Інформаційне повідомлення про проведення громадських обговорень щодо врахування пропозицій громадськості при розгляді детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,30 га розташованого в межах населеного пункту смт. Біла Криниця п

Дата: 21.09.2021 11:23

До 21 жовтня 2021 року приймаються заяви та пропозиції громадськості при розгляді детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,30 га розташованого в межах населеного пункту смт. Біла Криниця по вул. Центральна, розробленого на підставі рішення четвертої сесії восьмого скликання Городоцької селищної ради № 130 від 30 березня 2021 року «Про виготовлення детального плану території земельної ділянки під спортивний та дитячий ігровий майданчик в смт. Біла Криниця по вул. Центральна (біля приміщення УКРПОЧТИ)».

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – Начальник відділу землевпорядкування, містобудування, архітектури, будівництва, благоустрою території, комунальної власності та екології виконавчого комітету Городоцької селищної ради Житомирської області Гавлицький В’ячеслав Степанович. Подання з пропозиціями надаються у строк з 21 вересня 2021 року по 21 жовтня 2021 року (включно) до відділу землевпорядкування, містобудування, архітектури, будівництва, благоустрою території, комунальної власності та екології. Пропозиції будуть розглянуті у порядку, передбаченому постановою Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 року «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні».

Прилюдне експонування в приміщенні Городоцької селищної ради за адресою: Житомирська область, смт. Городок, вул. Поштова, 23

Звертаємо увагу, що у зв’язку з постановою Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» № 392 від 20 травня 2020 року (із змінами) усі заяви та пропозиції подаються виключно у письмовому вигляді на електронну адресу Городоцької селищної ради e-mail: gorodok.sr@ukr.net

Графічні матеріали