Шановні колеги розповідайте людям, від цього залежить і наше життя

Дата: 09.09.2021 09:04

31 серпня 2021 року на території смт. Біла Криниця було помічено невідомих осіб, які запускали безпілотний літальний апарат та після цього на легковому автомобілі «РЕНО ЛОГАН» білого кольору убули в напрямку смт. Городок.

Військовою частиною А2192 було проведено ряд заходів щодо виявлення та затримання невідомих осіб на легковому автомобілі «РЕНО ЛОГАН» білого кольору у смт. Городок. При встановленні даних затриманих осіб та з’ясуванні обставин було встановлено, що вищевказані особи, являються співробітниками Служби безпеки України і в рамках навчання антитерористичного  центру Служби безпеки України у Житомирській області на території Городоцької територіальної громади, поблизу військових об’єктів військової частини А2192 запускали безпілотний літальний апарат.

Згідно законодавства України запуск (проліт) безпілотних літальних апаратів поблизу  та над територією військових об’єктів категорично заборонено.

Це може нести загрозу обороноздатності військового об’єкту.

Шановні жителі Городоцької територіальної громади не будьте байдужими!

У разі виявлення на території населених пунктів, за місцем проживання запуску, прольоту безпілотних літальних апаратів та  невідомих підозрілих осіб, насамперед тих, що прибули з ТОТ, АР Крим, РФ, дискредитують керівництво країни та Збройні Сили України, здійснюють пошук житла, виявляють бажання працевлаштуватись на малий термін, проявляють підвищену зацікавленість до військової частини, особового складу та військовослужбовців, у будь-який час, БУДЬ-ЛАСКА НЕГАЙНО ПОВІДОМЛЯЙТЕ КОМАНДУВАННЯ ВІЙСЬКОВОЇ ЧАСТИНИ А2192,  СЕЛИЩНОГО ГОЛОВУ, ЧЕРГОВОГО ПОЛІЦІЇ ТА ЧЕРГОВОГО УСБУ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

Контактні телефони для зв’язку:

Черговий військової частини А2192: 067-322-36-84;

Начальник штабу – перший заступник командира військової частини А2192: 096-065-02-29;

Заступник командира військової частини А2192 з безпеки: 095-801-01-18;

Заступник командира військової частини А2192 з морально-психологічного забезпечення: 093-730-24-51.

Черговий УСБУ в Житомирській області: 096-563-02-07, 0412-47-21-52.

Селищний голова Городоцької територіальної громади: 097-514-29-33.

Будемо вдячні за співпрацю!