Городоцька територіальна громада

Житомирська область, Житомирський район

Комунальне некомерційне підприємство «Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації» Житомирської обласної ради запрошує учасників АТО та ООС на лікування та реабілітацію

Дата: 27.08.2021 13:55
Кількість переглядів: 1157

       Фото без описуПитання реабілітації учасників бойових дій на Сході України є вкрай важливим для нашого суспільства і його вирішення потребує нашої уваги та зусиль. Інформуємо, що комунальне некомерційне підприємство «Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації» Житомирської обласної ради запрошує учасників АТО та ООС на лікування та реабілітацію.

Дане підприємство – це єдиний в області спеціалізований медичний заклад з лікування захворювань опорно-рухового апарату, неврологічних захворювань, проведення фізичної реабілітації при ураженні опорно-рухового апарату та реабілітації при ураженні нервової системи. 

       При зверненні на консультацію необхідно мати електронне направлення від лікуючого або сімейного лікаря з категорією консультація, на госпіталізацію – електронне направлення з категорією госпіталізація (медична реабілітація). Також при собі необхідно мати довідку про щеплення або аналіз на COVID-19.

Щодо консультацій просимо звертатись до Козловець Г.І. тел. 0674109889. Координати центру: 10005, м. Житомир, Чуднівське шосе, 1, тел. 43-23-53, e-mail: olcvir@ukr.net


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень