Про скликання другого пленарного засідання восьмої сесії Городоцької селищної ради VIII скликання

Дата: 13.08.2021 12:52

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

09 серпня 2021 року                                                                              № 119-ОД

Про скликання другого пленарного засідання восьмої сесії

Городоцької селищної ради VIII скликання

На підставі ст. 34, 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», р.2 ст. 5-11 Регламенту роботи Городоцької селищної ради VIII скликання

1. Скликати друге пленарне засідання 8 сесії Городоцької селищної ради VIII скликання 20 серпня 2021 року об 11:00 год.

1. Сесію провести у приміщенні Городоцької селищної ради.

1. Включити до порядку денного другого пленарного засідання 8 сесії питання згідно з додатком (Додаток №1 додається).

1. Секретарю Городоцької селищної ради оприлюднити розпорядження на офіційному веб-сайті Городоцької селищної ради.

Селищний голова                                                         Наталія ДЕМБІЦЬКА

Додаток №1

селищного голови

від 09.08.2021 № 119-ОД

Другого пленарного засідання восьмої сесії восьмого скликання

1. Про затвердження Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Городоцької селищної територіальної Громади на 2021-2023рр.
  2. Про затвердження Програми розвитку Радомишльської ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області на 2021 рік.
  3. Про затвердження Програми забезпечення розроблення містобудівної документації Городоцької селищної територіальної громади Житомирської області на 2021 -2025 рр.
  4. Про внесення змін до структури та штатного розпису Городоцької  селищної ради на 2021 р.
  5. Про затвердження Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету  Городоцької селищної ради.
  6. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність.
  7. Про затвердження Положення  про Почесну грамоту, Грамоту та Подяку Городоцької селищної ради.
  8. Про розгляд листа завідуючої ДНЗ Ювілейний.

Секретар селищної ради                                                Анна СУХОДОЛЬСЬКА