Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення під час розгляду питання про створення та облаштування парку-скверу у смт. Городок Городоцької територіальної громади

Дата: 05.08.2021 10:11

1. Організатор громадського обговорення: виконавчий комітет Городоцької селищної ради.
  1. Об’єкт: паркова «Алея Слави» розташована в Городоцькій селищній територіальній громаді.
  1. Пропозиції та обґрунтування щодо обговорення:  пропонується розчищення бетонної доріжки, вирізка кущів, встановлення ліхтарів, лав та урн для сміття, дитячого та спортивного майданчиків.
  1. Суб’єкт, що вносить пропозицію щодо декомунізації: виконавчий комітет Городоцької селищної ради.
  1. Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення: 06 вересня 2021 року о 14-00 годині за адресою: смт. Городок, вул. Поштова, 23, актовий зал.
  1. Адреса електронної пошти та поштова адреса, строк і форма для подання пропозицій (зауважень): пропозиції (зауваження) надсилаються у електронній чи письмовій формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Адреса електронної пошти: info@gorodotska-gromada.gov.ua

Поштова адреса: 12265, Житомирська область, Радомишльський район, смт. Городок, вул. Поштова, 23.

Строк для подання пропозицій (зауважень): до 05 вересня 2021 року.

1. Прізвище та ім’я особи, що проводить заходи громадського обговорення: голова Городоцької селищної ради Дембіцька Наталія Олександрівна.

1. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: до 13 вересня 2021 року на офіційному веб-сайті Городоцької селищної ради.

Посилання на сторінку Facebook https://www.facebook.com/photo?fbid=3964990910295100&set=pcb.3964990973628427

*декомунізація - в попередньому варіанті повідомлення вважати технічною помилкою.