До уваги жителів Городоцької територіальної громади!

Дата: 25.05.2021 11:40

На виконання Закону України від 05.02.2015 №156-VIII «Про засади державної регіональної політики», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.03.2016 №75 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо формування і реалізації прогнозних та програмних документів соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади», відповідно до Стратегії розвитку Житомирської області до 2027 року, рішення Городоцької селищної ради від 19.05.2021 р, виконавчим комітетом Городоцької селищної ради розробляється План соціально-економічного розвитку Городоцької територіальної громади на 2021-2023 рр.

Мета Плану – орієнтація діяльності Городоцької селищної ради та її виконавчих органів на підвищення якості життя і зростання добробуту населення Городоцької територіальної громади, створення умов для безпечного та якісного проживання на її території, реалізації економічного, творчого та фізичного потенціалу місцевого населення.

План визначає цілі, завдання та основні заходи соціального-економічного розвитку Городоцької селищної ради на наступний рік.

Кожен з громадян, що зареєстрований та проживає на території Городоцької громади, до 26.06.2021 року може подати свої конструктивні пропозиції до Плану на e-mail: info@gorodotska-gromada.gov.ua  з позначкою «Пропозиції до Плану на 2021-2023 рр.».