Городоцька територіальна громада

Житомирська область, Житомирський район

Оголошення про проведення конкурсу з визначення аптечних установ, які здійснюватимуть пільгове забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів окремих категорій громадян та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Дата: 20.05.2021 19:19
Кількість переглядів: 495

Городоцька селищна рада оголошує конкурс по визначенню аптечних установ, які у 2021 – 2022 роках здійснюватимуть пільгове забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів окремих категорій громадян та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, мешканців Городоцької селищної ради, окрім наркотичних, психотропних лікарських засобів і прекурсорів (далі – пільгове забезпечення лікарськими засобами).

Конкурс проводиться відповідно до рішення сесії Городоцької селищної ради від 19.05.2021 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів для пільгового медичного обслуговування окремих категорій громадян та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Граничний обсяг видатків, передбачений в бюджеті Городоцької селищної ради (за рахунок субвенції з бюджету Житомирської області) для фінансування пільгового забезпечення лікарськими засобами громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2021 рік становить 4700,00 гривень.

Вимоги до претендентів для участі у конкурсі

  1. Наявність відповідної ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами.
  2. Наявність та забезпечення належних умов зберігання лікарських засобів та виробів медичного призначення.
  3. Встановлення вартості лікарських засобів (крім наркотичних, психотропних лікарських засобів і прекурсорів) відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 № 955 «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби» та від 25.03.2009 № 333 «Деякі питання державного регулювання цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення», з урахуванням граничних постачальницько-збутових надбавок, не вищих ніж 10 відсотків, що нараховуються до оптово-відпускної ціни з урахуванням податків та зборів, та граничних торговельних (роздрібних) надбавок не вище ніж 10 відсотків, що нараховуються до закупівельної ціни з урахуванням податків.
  4. Розміщення аптеки на території міста Радомишль.

Умови подання конкурсних пропозицій

Документи, необхідні для участі в конкурсі надаються в опечатаному конверті (краї зрізу (склеювання) конверта скріпляються печаткою, а при її відсутності – підписом керівника або уповноваженої особи суб’єкта господарювання), з обов’язковим зазначенням назви конкурсу відповідно до оголошення про проведення конкурсу.

Конкурсна пропозиція повинна містити:

- заяву на участь у конкурсі за формою, затвердженою конкурсною комісією;

- згоду на обробку персональних даних (для претендента для участі в конкурсі, який є фізичною особою - підприємцем);

- копію ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами;

- відомості про умови зберігання лікарських засобів та виробів медичного призначення;

- відомості про розміщення аптеки на території міста Радомишль;

- відомості щодо дотримання постанов Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 № 955 «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби», від 25.03.2009 № 333 «Деякі питання державного регулювання цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення».

Всі сторінки конкурсної пропозиції мають бути завірені печаткою претендента для участі в конкурсі (за наявності) та підписом керівника або уповноваженої особи суб’єкта господарювання.

Конкурсна пропозиція повинна бути прошнурована, мати нумерацію сторінок та опис наданих документів.

Всі документи, які подаються претендентами для участі в конкурсі, викладаються українською мовою.

Відповідальність за достовірність інформації, що міститься у конкурсній пропозиції, несе претендент для участі у конкурсі.

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою Городоцької селищної ради: вул. Поштова, 23, смт. Городок, 12265, ел. адреса: info@gorodotska-gromada.gov.ua понеділок – четвер з 8:00 до 17:00, п’ятниця з 8:00 до 16:00, перерва з 13:00 до 14:00 з 20 травня 2021 року по 04 червня 2021 року включно.

Про надання конкурсних пропозицій просимо повідомляти секретаря конкурсної комісії Жуковського Ігора Едуардовича за тел. +380636093031, ел. адреса: fingorodok@ukr.net.

 

Конкурс з визначення аптечних установ, які здійснюватимуть пільгове забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів окремих категорій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, мешканців Городоцької селищної ради, окрім наркотичних, психотропних лікарських засобів і прекурсорів, відбудеться 07.06.2021 о 12:00 за адресою: смт. Городок, вул. Поштова, 23.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень