Звіт про використання Городоцького селищного бюджету за 1 квартал 2021 року

Дата: 14.05.2021 10:49

Протягом трьох місяців 2021 року до загального фонду Городоцького селищного бюджету(без урахування міжбюджетних трансфертів) надійшло доходів 7111,7 тисяч гривень. У порівнянні з затвердженим планом на 1 квартал 2021 року доходи перевиконано на 6,44 %, або на 430,0 тисяч гривень.

До загального фонду Городоцького селищного бюджету додатково надійшло 430,0 тис. грн.. доходів, а саме: 38,8 тис. грн.- рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів; 8,4 тис. грн.- акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі; 39,5 тис. грн.- податок на майно; 198,3 тис. грн. – єдиний податок з фізичних осіб; 145,0 тис. грн. – надання адміністративних послуг.

Разом з тим не виконано заплановані обсяги земельного податку з фізичних осіб у сумі 2,4 тис. грн. та орендна плата з фізичних осіб на суму 2,4 тис. грн.

Найбільшу питому вагу у структурі доходів загального фонду селищного бюджету займає податок на доходи фізичних осіб, що складає 78,4%.

Фактичні видатки загального фонду за 3 місяці 2021 року становили 4737,2 тис. грн., а саме: 1023,0 тис. грн. – державне управління ( організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності селищної ради); 3561,7 тис. грн. – освіта ( надання дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти ); 25,1 тис. грн.- охорона здоров’я; 21,5 тис. грн. – соціальний захист та соціальне забезпечення ( матеріальні допомоги населенню); 79,1 тис. грн. – культура і мистецтво( забезпечення діяльності бібліотек та будинків культури); 3,2 тис. грн. – фізична культура і спорт (проведення навчально-тренувальних зборів та змагань); 14,1 тис. грн. – Організація благоустрою населених пунктів; 9,5 тис. грн. – утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого самоврядування.

Наявні ресурси селищного бюджету спрямовувались, в першу чергу, на заробітну плату з нарахуваннями, розрахунки за енергоносії та інші виплати, віднесені до захищених статей.

На видатки на оплату праці з нарахуваннями використано 4009,0 тис. грн.; на енергоносії та інші комунальні послуги 25,1 тис. грн.; на теплопостачання 418,7 тис. грн.; на водопостачання та водовідведення 2,6 тис. грн..

За 1 квартал 2021 року до Городоцького селищного бюджету надійшло 2362,4 тис. грн. трансфертів з державного бюджету, в тому числі: 2107,2 тис. грн. – освітня субвенція з державного бюджету місцевого бюджету; 147,6 тис. грн. -дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з місцевого бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я за рахунок відповідної дотації з державного бюджету; 21,6 тис. грн. - субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету; 1,0 тис. грн. – інші субвенції з місцевого бюджету.

Начальник фінансового відділу                                               Ірина ІВАНОВА