Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2022 рік» та «Про встановлення єдиного податку»

Дата: 11.05.2021 10:12

Відповідно до вимог Закону Україну від 11.09.2003 № 1160-ІV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюються проекти рішень селищної ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2022 рік», «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2022 рік» та «Про встановлення єдиного податку».

Метою документів є встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку, ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2022 рік та встановлення ставок єдиного податку на території Городоцької територіальної громади відповідно до вимог Податкового Кодексу України.

Проекти регуляторних актів та аналіз регуляторного впливу буде розміщено 11 червня 2021 року на офіційному веб-сайті Городоцької селищної ради https://gorodotska-gromada.gov.ua у розділі «Регуляторна діяльність».

Зауваження та пропозиції до проектів рішень просимо надавати у письмовій формі до фінансового відділу Городоцької селищної ради:

Строк  приймання пропозицій та зауважень до проектів рішень селищної ради становить один місяць з дня його оприлюднення.