Шановна громадо!

Дата: 08.05.2021 21:03

Фото без опису

????Сердечно вітаю Вас з Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

????У ці дні ми схиляємо голову перед подвигом героїв за мир, за можливість новим поколінням радіти життю, виховувати своїх дітей.

????Пам’ять про Другу світову війну непідвладна часу. Народ України один із тих, хто втратив неймовірно велику кількість своїх синів і доньок в цій трагедії світового масштабу.

????Ми пишаємося славою тих, хто приніс очікуваний мир світу та Україні, і схиляємо голови перед пам’яттю полеглих у Другій світовій війні.

????З почуттям глибокої поваги ми дякуємо ветеранам за самовідданий подвиг та визволення від фашистської навали.

????Шановні ветерани, прийміть побажання миру і злагоди, бадьорості духу, міцного здоров'я, оптимізму, довголіття.

З повагою,
селищний голова Наталія Дембіцька.