Заклик до свідомості!

Дата: 26.04.2021 16:42

Городоцька селищна рада закликає громаду не прикрашати могили померлих пластиковими квітами та вінками. Така практика набуває масштабності напередодні Великодня, адже у ці дні пластик заполоняє кладовища. Люди прибирають могили та прикрашають новими штучними квітами, а старі, що вже втратили колір, - викидають.

Просимо з розумінням поставитися до рішення, яке виконавчий комітет прийняв (https://Рішення виконкому), вбачаючи в штучних квітах загрозу життю та здоров’ю людей. Пластик виділяє в атмосферу отруту, спалення таких квітів забруднює повітря токсинами, в тому числі й діоксинами, які призводять до виникнення онкологічних захворювань. Закопувати минулорічні штучні квіти сенсу не має, бо вони біологічно не розкладаються. Слід відмовитися від спалювання штучної поминальної атрибутики на кладовищах.

Тож будьмо свідомими та відповідальними!