ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ У ПРОЕКТАХ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ МІСЦЕВОГО РІВНЯ.

Дата: 20.04.2021 15:16

Обговоренню підлягає виготовлення детального плану території: «Визначення містобудівних потреб земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі розташованої в межах населеного пункту смт. Біла Криниця, вул. Центральна Житомирського району Житомирської області».

Посилання на документ: ДПТ

Даний детальний план території розроблений згідно Рішення № 83 третьої сесії VІІІ скликання від 22.02.2021 року Городоцької селищної ради Житомирської області про виготовлення детального плану території.

Замовником розроблення детального плану території виступає Городоцька селищна рада.

Фінансування розроблення детального плану території здійснюється за рахунок коштів фізичних осіб.

Пропозиції приймаються з 20 квітня 2021 року по 20 травня 2021 року в приміщенні селищної ради за адресою: 12265, Житомирська область смт. Городок, вул. Поштова, 23 або на електронну адресу: info@gorodotska-gromada.gov.ua

Громадські слухання відбудуться 21 травня 2021 року в приміщенні Городоцької селищної ради.