Городоцька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу з бухгалтерського та господарського обліку

Дата: 01.04.2021 10:19

до розпорядження Городоцького селищного голови

від 31.03. 2021 року  № 36

про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

спеціаліста І категорії відділу з бухгалтерського та господарського обліку Городоцької селищної ради

Основні вимоги до професійно-кваліфікаційного рівня кандидатів:

- громадянство України;

-вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра;

-вільне володіння державною мовою, вміння нею спілкуватися;

-володіння комп’ютерною технікою та основними програмами роботи на комп’ютері;

-знання нормативно-правових актів у сфері діяльності органів місцевого самоврядування;

-необхідні професійні ділові якості та знання ділової етики;

-граничний вік кандидатів : 60 років для чоловіків і 55 років для жінок.

-стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та/або державній службі чи стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 2 років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії  виконавчого комітету ради такі документи:

-заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

-заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

-дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

-копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

-копію документа, який посвідчує особу;

-автобіографія;

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (характеристики, рекомендації, тощо).

Детальнішу інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати за адресою Городоцької селищної ради: вул. Поштова, 23 смт. Городок, Радомишльський р-н, Житомирська обл., 12265, тел: 063 367 69 44.

Терміни подання документів від претендентів на вакантну посаду - протягом 30 календарних днів від дня оголошення проведення конкурсу.