ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

Дата: 29.03.2021 16:21

Фото без опису

″День довкілля″ – національне екологічне професійне свято з охорони навколишнього середовища, яке відзначається в Україні щорічно в третю суботу квітня.

Початок цього свята поклала Всеукраїнська акція ″Дерево – Життя″, яка проводилася в 1997-1998 роках, згідно до Указу президента України, і полягала в залученні населення держави до благоустрою та озеленення територій. Офіційно свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента України ″Про День довкілля″ від 6 серпня 1998 року.

Головна мета свята – підвищення рівня свідомості українців, громадських організацій, влади та всіх, хто піклується про природу та безпеку навколишнього середовища.

Розпорядженням голови Городоцької селищної ради від 26.03.2021 № 33 визначено перелік заходів по покращенню санітарно-екологічного стану та проведення благоустрою Городоцької територіальної громади.

З А Х О Д И

по покращенню санітарно-екологічного стану та проведення

благоустрою Городоцької територіальної громади

1

Очистити територію громади від сміття.

До 01.05.2021 року

Депутати

2

Побілити вапном  дерева та бордюри в центрі селища Біла Криниця

До 24.04.2021 року

ТОВ «Білоскло»

3

Очистити від сміття та упорядкувати кладовище (смт. Біла Криниця), пам’ятники та меморіальні місця.

До 01.05.2021 року

Жителі селища, школи

4

Провести роз’яснювальну роботу з кожним жителем селища про прибирання будівельних матеріалів та сміття  з прилеглих до подвір’я територій.

До 17.04.2021 року

Депутати

5

Провести суботники по благоустрою всіх виробничих територій, підприємств, магазинів, школ, ДНЗ,  медамбулаторії.

До 30.04.2021 року

Керівники підприємств, установ, торгових об’єктів

6

Власникам торгових установ прибирати територію магазинів в радіусі 15м від засмічення пляшками та відходами від магазинних упаковок.

Власники торгових установ

7

Посадити дерева, квітники, клумби на всіх виробничих територіях

До 30.04.2021 року

Керівники підприємств, установ, торгових об’єктів

Зараз, як ніколи, ми вже не зможемо бути байдужими до екологічних проблем. Долучитися до дня довкілля досить просто, іноді достатньо і невеликого кроку, що матиме великий вплив на стан довкілля. Слідкуймо за своїм споживанням води, електроенергії; сортуймо сміття, бережімо кожну рослинку аби своїми діями зробити нашу домівку (планету Земля) кращою, чистішою.

Це внесок в майбутнє наше і майбутнє наших дітей!