УВАГА!!! 31.03.2021 року  закінчується термін подачі декларації!!!

Дата: 25.03.2021 09:35

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) опублікувало оновлені роз’яснення щодо застосування антикорупційного законодавства.

Роз’яснення містять відповіді на найбільш розповсюджені питання щодо заповнення декларацій та фінансового контролю, які надходили до НАЗК.

Крім того, нові роз’яснення враховують останні зміни законодавства (внесені Законами України від 15.12.2020 № 1079-ІХ та від 04.12.2020 № 1074-ІХ) та практику проведення повних перевірок декларацій НАЗК.

Ознайомитися з повним текстом документа можливо на офіційному сайті НАЗК, а його окремі частини будуть публікуватися в Telegram-каналі НАЗК.

Також роз’яснення у зручному форматі по категоріях можна знайти у базі знань НАЗК за посиланням, де працює пошук за ключовим словом.