Городоцька територіальна громада

Житомирська область, Житомирський район

Патронатна родина.

Дата: 26.10.2023 12:39
Кількість переглядів: 118

Патронат над дитиною - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім`ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом із батьками або іншими її законними представниками.

Патронатний вихователь - це особа, яка за участі інших членів сім`ї надає послуги з догляду, виховання та реабілітації дитини у своїй сім`ї.

Сім`я патронатного вихователя - сім`я, в якій за згоди всіх її членів повнолітня особа, яка пройшла спеціальний курс підготовки, виконує обов`язки патронатного вихователя на професійній основі.

Патронатними вихователями можуть бути громадяни України, які перебувають у зареєстрованому шлюбі, мають досвід виховання дітей у сім`ї.

За додатковою інформацією про сімейний патронат, роль та функції батьків у патронатні звертайтеся до служби у справах дітей Городоцької селищної ради за адресою:

смт. Городок, вул. Поштова 23а.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень